Bramki antykradzieżowe
Nowoczesne budynki, nowoczesne materiały

Architektura coraz częściej poszukuje nowych rozwiązań, które pozwalają na użycie coraz to innych materiałów. Zwykłe budynki mieszkalne nadal są budowane dość tradycyjnie, choć coraz częściej maluje się je na kolory, których trudno się spodziewać w danym miejscu. Jednak to biurowce dosłownie świecą innowacyjnymi pomysłami.
To już nie tylko ozdobna fasada – to prawdziwe dzieła sztuki. Materiały przypominające surową cegłę połączone z metalem i szkłem. Ściany wykonane z kamienia i drewna, a raczej z podobnych z wyglądu elementów, pozwalają na całkiem nowe spojrzenie także na budynki mieszkalne. Chociaż do naprawdę innowacyjnych rozwiązań w przypadku bloków jeszcze daleka droga, to jednak widać nowoczesne pomysły na fasadę. Wystarczy spojrzeć na te ciekawe płaskorzeźby, pomalowane zwykle na bardziej wyrazisty kolor niż reszta budynku, by naprawdę zdać sobie sprawę, dlaczego tak ważne jest, by blok nie był całkowicie szary. Z pewnością doceniają to także mieszkańcy takich nowoczesnych nieruchomości.

Nasze ciekawe artykuły tematyczne o architekturze:

About the author

Zobacz także nasze inne wpisy:

Frazy kluczowe: Minikoparka Gorlice, lpk208, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, orienteering miejski na imprezę integracyjną, turnabol, zerwany triceps, kubota l3200 cena, biceps 34cm, Vademecum elektryka SEP, zeltiq Warszawa