Bramki antykradzieżowe
Architektura miejska

Obecnie w każda architektura miejska stara się zaoferować nam coś, czego nie było nigdy wcześniej. Wystarczy spojrzeć tylko na tak zwane „krzywe” budynki, które sprawiają wrażenie, jakby miały za chwilę się zawalić. To oczywiście niemożliwe – innowacyjne projekty architektów są doskonale wyliczone i jeśli tylko wykonanie będzie dokładne, taki budynek na pewno będzie stał bardzo długo.
Warto zwrócić uwagę, że nowoczesna architektura to nie tylko nieruchomości. Już drobne zaskakujące elementy sprawiają, że mamy ochotę na więcej. Wystarczy wspomnieć o ciekawych stojakach na rowery w formie sprężyny lub nawet grzebienia. Także nowoczesne fontanny w niczym nie przypominają starych, tradycyjnych, inspirowanych rzeźbami ogrodowymi. To dopasowane do serca miasta nowoczesne elementy, które zachwycają wiele osób i dają ochłodę latem. Wystarczy spojrzeć, jak można to połączyć, na przykład w przypadku wielopoziomowego parkingu w Kielcach. Ściana z wody wygląda naprawdę efektownie i daje wrażenie, jakby poza nią nie było nic.

Nasze ciekawe artykuły tematyczne o architekturze:

About the author

Zobacz także nasze inne wpisy:

Frazy kluczowe: Gniewiński portal, mezoterapia vivaderm, armatura łazienkowa Apavisa, certyfikat flange fitter, kreda sisa, Tynk mozaikowy Lakma, CPE Gliwice, kinesiotaping bielsko biała, Usuwanie owłosienia żary, usuwanie graffiti toruń, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen